1) Přihlášení uživatele

Vytvořte si svůj účet v naší fotosběrně vyplněním jednoduchého registračního formuláře. Jesliže již máte vytvořen uživatelský účet, přihlašte se a pokračujte v objednávce.

2) Výběr formátu a povrchu

Vyplňte základní údaje o vaší objednávce a vyberte si formát fotografií. Formát a počet jednotlivých fotografií je možné nastavit pro každou fotografii zvlášť v kroku č.4

3) Upload Vašich fotografií

Vyberte fotografie ve formátu JPEG na disku Vašeho počítačet a pošlete je na náš server. Tento krok může chvíli trvat v závislosti na rychlosti Vašeho připojení k internetu, velikosti a počtu Vašich fotografií.

4) Nastavení počtu fotografií

Upravte počty jednotlivých snímků popřípadě nastavte odlišný formát u jednotlivých fotografií. V případě, že chcete některou fotografii zhotovit ve více formátech, nahrajte ji na náš server vícekrát a u každé vyberte požadovaný formát.

5) Odeslání objednávky

Pozorně si prohlédněte rekapitulaci Vaší objednávky včetně výsledné ceny. V případě, že je vše v pořádku dokončete objednávku. Vaši objednávku začneme zpracovat v nejbližším možném termínu a ve chvíli kdy budou fotografie připraveny k vyzvednutí Vás budeme kontaktovat.
Přihlášení uživatele
E-mail
Heslo
Registrace nového uživatele
Jméno
Příjmení
Ulice
PSČ
Obec
E-mail
Telefon
Heslo
Potvrzení hesla

Souhlasím s podmínkami registrace a ujednáním o ochraně osobních dat